Najlacnejší dom na kľúč

Zmeňte sny na skutočnosť a objavte s nami vytúžené miesto pod slnkom, miesto, kde môžete milovať sa a smiať, miesto, ktoré môžete nazývať domovom. Vstúpte do nového sveta, do života pod vlastnou strechou.

Nepotrebujete rozbíjať prasiatka, párať matrace či vykopávať zlato na záhrade. Nepotrebujete milióny. Ponúkame vám možnosť postaviť  najlacnejší rodinný dom na kľúč, ktorý splní všetky vaše túžby o vlastnom domove. Pretože ak máte kľúč, stačí nájsť tie správne dvere. A vy ste ich práve našli...

Šetrite čas i peniaze a vyberte si najlacnejší dom na kľúč, ktorý zastreší nielen váš nový domov, ale aj kompletnú výstavbu od základného kameňa až po finálne kozmetické úpravy. V spolupráci so spoločnosťou CUBE Studio sme navrhli najlacnejší projekt rodinného domu na trhu. Najlacnejší dom na kľúč môžete mať už od 59.900 EUR s DPH.

Najlacnejší projekt rodinného domu na kľúč vyhovuje všetkým moderným štandardom, má nízkonákladovú prevádzku a spĺňa všetky kritéria kvalitného a komfortného bývania. Stačí si vybrať projekt a dom na kľúč sa zmení na kľúč k domovu.

Dva pôdorysy, dve šance na nový život. Vyberte si svoj domček a nechajte iných, aby vybudovali váš sen, aby pripravili váš domov. Vašou jedinou úlohou bude nasťahovať sa a vkročiť, aby najlacnejší dom na svete dostal dušu. Aby ste mu vy a vaša rodina vdýchli život.


Projekt A1

Cena domu na kľúč: 59 900 EUR

Cenová kalkulácia realizácie "na kľúč" - stiahni v PDF.

Najlacnejší projekt domu na kľúč z kategórie nízkoenergetických domov je určený pre 4 až 5 člennú rodinu. Domček s obytnou plochou 55 m² spĺňa podmienky kvalitného štandardu, modernej realizácie a vysoký komfort rodinného bývania. Najlacnejší dom na kľúč ponúka novým obyvateľom priestor na zhmotnenie inšpirácie v zariaďovaní i splnenie všetkých snov o lepšom bývaní.

   

 

 

 

 

 

  

 podorys-1

 


 

Projekt A2

Cena domu na kľúč: 69 900 EUR

Ďalší domček z kategórie nízkoenergetických, ktorý čaká na svojho nového majiteľa. Obytná plocha 68 m²  je vhodná pre 5 člennú rodinu, ktorá hľadá svoje vysnívané hniezdočko a miesto pre život s vysokým komfortom. Inteligentné priestory, súkromie i pohodlie zaručujú maximálnu spokojnosť klienta. Najlacnejší projekt domu na kľúč splní všetky vaše nároky na moderný štandard bývania.

Položkovitá cenová kalkulácia realizácie "na kľúč" - pripravujeme !

 

Sen o krásnom domčeku sa pre vás čoskoro zmení na realitu. Spoločnosť CUBE Studio urobí za vás prvý krok, za pár mesiacov prejde celú cestu a vás slávnostne privíta s kľúčom, aby ste spravili krok posledný, krok do vášho vlastného rodinného domčeka. Odomknite svoje sny a nechajte si postaviť projekt domu na kľúč.

MFpro, s.r.o.