PLNÍME VAŠE SNY O BÝVANÍ

ČO JE TO VIZUALIZÁCIA

Vizualizácia je zobrazenie Vašich predstáv v reálnej podobe. Ide o vytvorenie realistickej podoby Vášho interiéru bez námahy. Je potrebná pri všetkých rekonštrukciách, ako aj pri vytváraní a zariadovaní nového bývania. Jedná sa o najvýhodnéjšie riešenie pre každého, kto plánuje bývať podľa vlastných predstáv. Na Vašom návrhu budú pracovať najlepší architekti a bytový dizajnéri z celého Slovenska.


PRE KOHO JE URČENÁ VIZUALIZÁCIA

Je učená pre všetkých, ktorí stavajú a prestavujú svoje bývanie a potrebujú poradiť pri návrhu bývania. Návrh farebného riešenia, zariadenia miestnosti, výber vhodnej podlahy, ale aj také detaily ako sú svietidlá, zariaďovacie predmety a nasvietenia podlhladov. Pre náročnejších je tu možnosť si dať navrhnúť a vyrobiť nábytok na mieru. Možnosť dopracovať vizualizáciu do realizačného projektu interiéru Vám pomôže dať zrealizovať návrh bezstarostne bez možnosti omylu na stavbe. Naši architekti a dizajnéri ponúkajú komplexnú škálu služieb od návrhu interiéru, výrobu a zabezpečenie celého interiérového vybavenia, až po samotnú realizáciu celého interiéru na kľúč.


OBSAH VIZUALIZÁCIE

Vizualizácia je vypracovaná štandardne v digitálnej forme vo vysokom rozlíšení. Jemožnosť odovzdať vizualizáciu v tlačenej forme. Architekt alebo dizajnér vypracuje pre Vás návrh na základe podkladov a Vašej predstavy. Jedinečný návrh zahŕňa štandardne 6 pohľadov na zobrazovanú miestnosť tak, aby ste videli každý detail návrhu. Vybraní architekti Vám vedia zabezpečiť aj 360° realistickú prehliadku po Vašom byte alebo dome ešte pred výstavbou, či realizáciou. 


PODKLADY K VIZUALIZACII INTERIÉRU

Na vypracovanie jedinečného návrhu, ktorý uspokojí všetky Vaše požiadavky, potrebujeme čo najviac podkladov ako sú:

 • podrobný opis návrhu miestnosti s maximálnym rozpočtom, ktorý chcete do materiálu investovať
 • pôdorys danej miestnosti alebo bytu v digitálnej alebo naškicovanej podobe
 • rozmery miestnosti, poloha a veľkosť okien, vyznačené vnútorné potrubia vody prípadne kanalizácie
 • fotodokumentáciu pri existujúcich budovách
 • fotky Vašich inšpiracií z internetu

 

PODKLADY K VIZUALIZACII EXTERIÉRU DOMU

 •             podrobný opis návrhu fasády rodinného domu
 • pohľady na všetky steny fasády domu v digitálnej alebo naškicovanej podobe
 • presne vykotované  rozmery domu, poloha a veľkosť okien
 • fotodokumentácia pri existujúcich budovách
 • fotky Vašich inšpirácií z internetu

POSTUP PRÁCE NA VIZUALIZACII

O celom postupe práce na Vašom projekte budete pravidelne informovaný. Komunikácia s našimi architektmi a dizajnérmi bude prebiehať pomocou mailovej komunikácie, telfonicky, prípadne po dohode môže ísť aj o osobné stretnutie v ateliéroch. Postup na Vašom projekte je nasledovný: 

 1. Vyplniť pravdivo objednávkový formulár, uviesť maximálne množstvo informacií o Vašej predstave a uhradiť požadovanú sumu.
 2. Náš architekt Vás bude kontaktovať a prejde si s Vami celý projekt a bude Vás informovať o postupe práce.
 3. Návrh vymodelovaného hmotového riešenia (možnosť 2krát pripomienkovať návrh).
 4. Návrh materialového a farebného riešenia (možnosť 1krát pripomienkovať návrh).
 5. Odovzdanie projektu vizualizácie v digitálnej forme so zapracovaním všetkých požiadaviek zákazníka.

REALIZÁCIA PREDSTAVY

Situačný výkres s osadením rodinného domu na pozemok a napojenie na inžinierske siete Vám vypracujeme po predchádzajúcich konzultáciách. Na základe dohody Vám zapracujeme aj Vaše požadované zmeny do projektu domu.

 

Plníme Vaše sny ideálneho bývania s moderným a nadčasovým dizajnom viacerých kultúr. Vytvárame jedinečné interiéry s individuálnym prístupom k Vašim požiadavkám. Harmonizujeme Vaše požiadavky s potrebami tak, aby ste sa v prostredí navrhnutom od MFpro cítili šťastný a spokojný. MFpro sú pocity domova.