ODPOVEDE NA VAŠE OTÁZKY

POUŽITIE PROJEKTU

Projekty rodinných domov slúžia svojim obsahom pre územne rozhodnutie, stavebné povolenie a realizáciu stavby. Projekt je možné použiť výhradne pre stavbu jedného rodinného domu. Naše projekty sú vypracované najlepším slovenskými projektantmi a architektmi. 

 

OBSAH PROJEKTU

Projektová dokumentácia je dodávaná v štyroch vyhotoveniach. Podľa požiadaviek je možné zabezpečiť vyhotovenie aj vo viacerých výtlačkoch. Projekt obsahuje všetky časti dokumentácie, podľa špecifikácie rodinného domu. Presný obsah dokumentácie je pri každom projekte individuálny a je zobrazený v rámci daného projektu.

 

ZMENY PROJEKTU

Každý z našich projektov je možné upraviť podľa Vašich požiadaviek a prispôsobiť ho veľkosti pozemku. Naši pracovníci Vám pomôžu pri umiestnení rodinného domu na pozemok a poskytnú cenné rady. Aj na základe odbornej a profesionálnej práce a poradni Vám šetríme finančné prostriedky. Cena dokumentácie je stanovená podľa individuálnej dohody na zákľade Vašich požiadaviek.

 

STAVEBNÉ POVOLENIE

Spoločnosť MFpro, s.r.o., zabezpečuje všetky služby spojené s projektovou dokumentáciou. Projekt neobsahuje špecifikácie, ktoré sú typické pre Váš pozemok. Je potrebné dopracovať k účelu stavebného povolenia už len výkresy osadenia domu na Váš pozemok. Výkresy obsahujú situáciu osadenia stavby na pozemok a situáciu inžinierskych sietí a prípojok k inžinierskym sieťam. Naši skúsený projektanti v rámci celého Slovenska vedia zabezpečit aj tieto služby. Pohodlne v rámci okresu zabezpečia všetky potrebné časti projektovej dokumentácie na úspešné vydanie stavebného povolenia. 


Máte problém vybrať si ten správny dom, ktorý splní všetky Vaše požiadavky?


Vieme Vám pomôcť aj s tým. Využitie naše služby a dajte si vypracovať projekt, ktorý bude vyhovovať všetkým požiadavkám a nárokom, ktoré si želáte. Dostanete od nás projekt jedinečného vzhľadu a kvality.